від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Час роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

ЕСТЕТИКА МОДЕРНА НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ AUBADE ВЖЕ У CHANTAL STORE!

У новому сезоні Aubade надихається винахідливою естетикою модерну: грою ліній і кривих, неймовірним ритмічним поєднанням орнаментів, текстур і квітів.

Тут і кристально чистий, як у художників, що працювали в цьому стилі, натяк на чуттєвість, і сміливі прояви спокусливої жіночності.

Лінія CourbesDivines— це вишукане поєднання мережива і ніжного тюлю, фантазійних силуетів і контрастних кольорів. Позамежна жіночність мереживних елементів — дві відмінні риси CourbesDivines.

Soied'Amour зустрічає оновленими відтінками лінії шовкових піжам: тепер невагомий одяг для сну і відпочинку грає соковито амарантовим, вугільно-чорним і ніжним перламутровим півтонами.

Poésied'Orient — колекція натхненна Східною поезією: поєднання різних текстур і візерунків.

Вишукана двоколірна вишивка і квіткові мереживні мотиви створюють романтичний настрій і заманюють в свої сіті палітрою, що зачаровує: поєднанням чорного з глибоким синім або золотистим шампанським, яке іскриться на контрасті зі спокійним антрацитом.

Лінія AuBaldeFlore в чорному кольорі — спекотна, гаряча, як серце латиноамериканки, прикрашена вогненно-червоними мереживними квітами, які немов проростають крізь покров безпросвітної ночі.

Білий колір кардинально змінює настрій лінії: зберігає дух чистоти, і додає їй томну жіночність і ніжність.

LaBelleauxCamélias розмовляє на мові зваблювання: вабить своїм неймовірним ефектом тату на тілі.

Елементи корсетного шнурування й широкі грайливі бретелі додають еротичну нотку, притаманну стилю модерн.

У лінії NuitIndécente сексуальність увімкнена на максимум: мереживо, гіперболізовані корсетні мотиви, глибокі декольте, і головне — пристрасний чорний колір.

Лінія для спокуси і впевненісті у своїй винятковій красі.

TheBowCollection — це гаряча колабораціяAubade з Viktor&Rolf, яка ознаменувалася випуском приголомшливих яскравих комплектів, родзинкою яких є велика кількість бантів: об'ємні і плоскі, рожеві і чорні — вони стали вічним символом високої моди, жіночності і розкоші.

TheBowCollection представлена витонченими бюстгальтерами, пікантними трусиками, чоловічою білизною і напівпрозорим грайливим топом.

Лінія Aubade à l'Amour поповнилася новим приголомшливим відтінком Mercure — благородним сірим, близькість якого надає ще більшу невагомість ніжному мереживу.

А зовсім нова лінія DansedesSens виглядає неймовірно ніжною, але чуттєвою: квіткові мотиви, складний візерунок і глибокі відтінки змушують серце битися частіше.

Різноманіття форм бюстгальтерів полегшує вибір самої комфортної моделі. PassionNocturne— це пік сексуальності і жадання: чорний тюль з томливо-яскравою контрастною червоною вишивкою перетворює комплект білизни в справжню зброю для спокуси.

Лінія доповнена пікантним корсетом і поясом для панчох. BaisersCharnelsнатхненна небезпечною грою делікатної вишивки і навмисної сексуальності портупей.

Поєднання золотих кліпс, кольору ніжно-рожевої пудри і чорного візерунка — приваблива класика на всі часи.

Boîte à DésirLiensdevelours — втілення найсміливіших фантазій: білизна, яка створена для демонстрації, білизна, якою хочеться насолоджуватися.

Розкішна гра оксамитових ремінців, витончених застібок і найтоншого тюлю — на це неодмінно потрібно дивитися.