от ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабской пл.
(подземное пространство)
Время работы: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

Арт-проект “Казковий Київ”

-З 5 червня по 3 серпня в столичному “Метрограді” проходитиме фотовиставка “Казковий Київ”. 32 фотокартини, що старанно створювались командою проекту можна побачити абсолютно безкоштовно. Художні роботи більше схожі на  ілюстрації для дитячих книг, але  такий ефект ще більше посилює казкове враження від проекту! Нагадуємо, що в проекті взяли участь відомі зірки України: Скрябін, Фагот, Лілія Ребрик, Монро, Наташа Гордієнко, Віктор Бронюк, Аня Добриднєва, гурти “Авіатор”, “Врямя и Стекло” та багато інших.

    З нагоди відкриття виставки на свято завітали і самі учасники проекту: Монро, Наташа Гордієнко, Даша Коломієць, Ольга Цибульськая, Нікіта Добринін, брати Борисенко та гурт “Авіатор”. На доприм’єрному показі казкових себе змогли першими побачити Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян.

 Організатори запевняють, що така виставка стане щорічним заходом та буде доповнюватись різноманітними розвагами.

 “У цьому році ми стартуємо з виставкою, яку зможуть побачити абсолютно всі бажаючі з 5 червня по 3 серпня в Метрограді. А вже з наступного року постараємось порадувати дорослих і маленьких киян повноцінним дитячим фестивалем “Казковий Київ”” - Ірина Чорна, автор і керівник проекту.

  

За більш детальною інформацією

звертайтесь до керівника проекту:

ІриниЧорної – 0509787500

Chorna_iriska@mail.ru

Похожие новости

10 000 ПОДАРКОВ В БОМОНД
| 10.05.16
10 000 ПОДАРКОВ В БОМОНД
БОМОНД приготовил для Вас 10 000 единиц парфюмерии и косм..
Подробнее
50 den абсолютного комфорта
| 26.04.17
50 den абсолютного комфорта
ESLI представляет новую модель колготок COOL для девочек..
Подробнее