от ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабской пл.
(подземное пространство)
Время работы: 10:00-21:00
+38 (044) 247-56-64

До уваги орендарів ТВК "Метроград"!

ШАНОВНИЙ ОРЕНДАРЮ!

11 березня 2020 року було прийнято Постанову КМУ №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» цією ж датою відбулося засідання Постійної комісіїКиївської міської державної адміністрації з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19).

На підставі цих документів Київською владою було прийняте рішення, яким з  17 березня у Києві, було припинено роботу магазинів і торговельних центрів. За виключенням продуктових та господарських магазинів та аптек.

В зв’язку з цим 17 березня і попередньо до 03 квітня поточного року, роботу ТВК «Метроград» було припинено, про що Вас повідомлялося раніше.

25 березня 2020 року Уряд ухвалив рішення яким продовжив загальнонаціональний карантин на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідно відновлення роботи ТВК «Метроград» можливо лише з 25 квітня і лише у випадку, коли дію карантину не буде продовжено.

Звертаємо Вашу увагу, що в період дії карантину орендна плата не стягуватиметься, за виключенням орендарів, які працюють в межах передбачених законодавством.

Разом з тим в період карантину ТОВ «УІФК» несе певні витрати для підтримання в належному стані ТВК «Метроград». І хоча ми максимально мінімізували ці витрати, але все ж таки в ми здійснюємо охорону комплексу,  забезпечуємо його підтримання в належному технічному стані, здійснюємо заходи протипожежного захисту, а також інші заходи які  забезпечують збереження, як об’єкту оренди так і  Вашого майна без втрат та псування. 

 

В зв’язку з цим просимо Вас своєчасно сплачувати ті рахунки з комунальних та експлуатаційних витрат, які будуть Вам виставлятися.

 

Дякуємо за розуміння!

 

Здоров’я Вам та Вашим рідним!

 

Похожие новости

-20% от Conte для все женщин
| 26.02.16
-20% от Conte для все женщин
Праздник любви и восхищения самыми прекрасными создан..
Подробнее
50 den абсолютного комфорта
| 26.04.17
50 den абсолютного комфорта
ESLI представляет новую модель колготок COOL для девочек..
Подробнее
-50% в магазине DERBY
| 08.09.15
-50% в магазине DERBY
Скидка 50% на вторую покупку...
Подробнее