от ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабской пл.
(подземное пространство)
Время работы: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

Як проходить управління ТВК "Метроград" під час карантину

Як працюватиме керуюча команда ТВК "Метроград" в умовах карантину?

Ми прийняли рішення про переведення деяких департаментів офісу на віддалений режим роботи. Життєво необхідні оперативні служби торгівельного центру (охорона, служба експлуатації) виконують свої обов’язки на місцях. При цьому ми, звісно, забезпечили їх усіма необхідними засобами індивідуальної безпеки.Щодня працівники проходять температурний скринінг перед виходом на робоче місце.

Які із дозволених категорій магазинів працюють у торгівельному комплексі під час карантину?

Серед орендарів ТВК «Метроград» є декілька закладів, які підпадають під категорію товарів першої необхідності. З першого дня карантину працює відділення банку та пункти обміну валют. Деякі з закладів громадського харчування також прийняли рішення продовжувати свою роботу у режимі доставки.

Яка ваша позиція щодо орендних платежів для операторів, які закрились, і тих, які працюють під час карантину?

Наша позиція одноголосна - в період дії карантину орендна плата не стягуватиметься, за виключенням орендарів, які працюють в межах, передбачених законодавством (аптеки, банки та заклади громадського харчування)

Яка ваша позиція щодо платежів OPEX для орендарів під час карантину? Як ви плануєте оптимізувати витрати в ТВК "Метроград" на період карантину?

В період карантину керуюча компанія ТВК «Метроград» (ТОВ «УІФК») несе певні витрати для підтримання в належному стані ТВК «Метроград». І хоча ми максимально мінімізували ці витрати, але все ж таки в ми здійснюємо охорону комплексу,  забезпечуємо його підтримання в належному технічному стані, здійснюємо заходи протипожежного захисту, а також інші заходи, які  забезпечують збереження як об’єкту оренди, так і  майна орендарів без втрат та псування. В зв’язку з цим ми проінформували наших орендарів про сплатув період карантину виключно комунальних та експлуатаційних рахунків компанії.

Яких саме механізмів підтримки ви як представник ТРЦ очікуєте від держави?

Як оператор комерційної нерухомості ми цілком залежимо від наших орендарів, представників малого та середнього бізнесу. Ми розраховуємо на конкретні та чіткі дії влади з підтримки цих найменш захищених категорій бізнесута вирішенні питання збереження за орендарями обов’язку оплати платежів за обслуговування ТРЦ.

Ми цілком підтримаємо звернення представників ринку девелопменту з вимогами зменшити розмір ПДВ, відтермінувати сплату податку на прибуток упродовж трьох місяців після завершення карантину, податку на нерухоме майно та податку на прибуток, а також підтвердити «канікули» на банківські кредити.

ТВК «Метроград», генеральний директор керуючої компанії (ТОВ "УІФК") Ірина Кобзар.

Похожие новости

10 000 ПОДАРКОВ В БОМОНД
| 10.05.16
10 000 ПОДАРКОВ В БОМОНД
БОМОНД приготовил для Вас 10 000 единиц парфюмерии и косм..
Подробнее
-20% от Conte для все женщин
| 26.02.16
-20% от Conte для все женщин
Праздник любви и восхищения самыми прекрасными создан..
Подробнее
30 и 31 августа День Белья в Милавица!
| 29.08.14
30 и 31 августа День Белья в Милавица!
Бери 6 единиц товара, а плати всего за 3 единицы! *Гарант..
Подробнее