от ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабской пл.
(подземное пространство)
Время работы: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

Відкриття АТБ в Метрограді!

Простора зала, нове торгове обладнання, нові сервіси та розширений асортимент товарів – у новому магазині АТБ в Метрограді створені всі умови для комфортних покупок!

Загальна площа нового АТБ-маркету складає 1334,54 кв.м., площа торгового залу 779,2 кв,м.

Для зручності покупців магазин працюватиме цілодобово. Обслуговувати відвідувачів у новому маркеті «АТБ» будуть десять кас. На полицях представлений самий повний асортимент товарів, як власного імпорту, так і товарів власних торгових марок «АТБ» - ТМ «De Luxe F&G Selected», ТМ «Своя лінія», ТМ «Розумний вибір». Найсвіжішу та завжди гарячу випічку запропонує відділ Свіжої випічки, близько десяти видів ароматної кави та декілька різновидів натурального чаю можна знайти у Coffee Point «АТБ». Для смачних і легких вечерь вдома «АТБ» пропонує обрати свіжу рибу та морепродукти, а до них вина власного імпорту на будь який смак та гаманець. Якщо немає настрою готувати - смачні сніданки, обіди та вечері легко обрати у відділі Готової їжі від «АТБ».  

Тож завітайте до нового магазину «АТБ» у ТВК Метроград та переконайтесь, що  з мережею «АТБ»комфортно,зручно та економно!

 

Похожие новости