від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Години роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

CHANTAL STORE- САМА НІЖНІСТЬ: ВИТОНЧЕНІ КОМПЛЕКТИ БІЛИЗНИ ДЛЯ РОМАНТИЧНОГО НАСТРОЮ

Є такі комплекти білизни, дивлячись на які, хочеться з придихом сказати лише одне: « Як ніжно...» ці моделі, як правило, відрізняються невагомими матеріалами, повітряними відтінками і легким кроєм.

М'яке мереживо, романтичний візерунок і напівпрозора тканина здатні творити чудеса: піднімати самооцінку, малювати щасливу посмішку на обличчі, дарувати безмежний спокій і навіть спокушати.

Мереживна історія

Мереживо завжди закликає до чуттєвості, а якщо воно кольору рожевої пудри, ранкової чайної троянди або блакитних хвиль, в гру вступає трепетна витонченість, чарівності якої неможливо опиратися.

Напівпрозорі мереживні комплекти надають образу м'якості — особливо добре це виходить у лінії SecretdecharmeтаIllustreInconnueв ід Aubade, у комплекті Farandole від ChantalThomass, чарівних RefinedGlamour від Wonderbra і Seduction від MarliesDekkers.

Акцент на бретелі

Незвичайний дизайн бретелей робить ставку на тендітні плечі і тонкі ключиці, і розмито, немов напівнатяком, привертає увагу до зони декольте.

 Подвійні або широкі мереживні бретелі, а може тонкі, декоративні, що пікантно обрамляють груди? Відповідь є в лініях Champs-Elysees та Femme від Aubade, розкішної SpaceOdyssey і сміливоїGloria від MarliesDekkers, та повітряної Flagrantdelice від Chantal Thomass .

Тендітна сітка

Ніжність і відвертість єднаються, якщо мова йде про білизну з сіткою:вона оголює оксамитову шкіру і стирає межу між реальністю і фантазією.

Найніжніші, але й найпалкіші комплекти є в лініях Fallinlove від Passionata, NympheaParadis та Nudessence від Aubade і GenerousMod від DIM.

Полегшений дизайн

Мінімалізм та итонченість — вірні друзі: варто розфарбувати лаконічний бюстгальтер в пудрові, молочні та рожеві відтінки, додати трошки мережива або фігурний край, як він знаходить особливу легкість. 

Переконатися вцьому легко з романтичною лінією Georgia від Passionata, Addicte від ChantalThomass, Generous або SublimeDentelle від DIM.

 

 

 

Похожие новости

30 та 31 серпня День Білизни в Мілавіца!
| 29.08.14
30 та 31 серпня День Білизни в Мілавіца!
Бери 6 одиниц та плати лише за 3!* Гараантовані подарун..
Подробнее
50 den абсолютного комфорту
| 26.04.17
50 den абсолютного комфорту
ESLI представляє нову модель колготок COOL для дівчаток..
Подробнее