від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Години роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

Идеальное решение от Conte

Conte elegant представляє нову модель матових підтримуючих колготок

 

Постійне прагнення до досконалості, пошук нових рішень нагальних завдань та невпинний розвиток - так звучить кредо Conte elegant, близьке і зрозуміле кожній жінці. Інноваційна розробка Conte elegant - колготки Ideal - стануть безпрограшним вибором до будь-якого образу, сезону та настрою.

Ideal підкорює з першого шовковистого дотику. Використання спеціальних мультіфіламетних ниток дарує вам SilkTouchEffect - колготки неймовірно м'які та приємні тілу, немов ніжний шовк.

 

Інновація торкнулася не тільки полотна колготок. У серії Ideal використаний спеціально розроблений 3D шов. На перший погляд, він виглядає як звичайний круглий шов, але під час вдягання колготок тягнеться в трьох напрямках і стає непомітним навіть під щільно облягаючим одягом. З цією моделлю колготок можливо сміливо вдягати сукні по фігурі з тонких тканин, адже завдяки м'якому полотну та «розумному» шву їх не буде видно. Особлива еластичність ниток дозволила зробити єдиний шов навіть для великих розмірів. Як у всіх серіях колготок Conte elegant, у Ideal ущільнений мисок, що захищає від пошкодження і розриву колготок. А бавовняна ластовиця робить цю модель максимально комфортною, гарантуючи зручність та легкість з ранку до вечора.

 

Колготки Ideal від Conte elegant представлені в двох варіаціях щільності - 20 den, які надійдуть у продаж в кінці жовтня та 40 den, які ви можете придбати вже сьогодні. Виняткова посадка колготок Ideal досягається завдяки особливому розподільному тиску, що забезпечує ступінь эластичностi колготки в будь-якій точці. Це гарантує свободу руху протягом дня.

 

Шовковисте матове полотно складається на 87% з поліаміду та на 13% з еластану, а розмірний ряд включає 2 , 3 , 4 та 5 розміри. Команда Conte elegant створила моделі в відтінках beige, bronz, nero, mocca, grafit, щоб кожна дівчина підібрала для себе модель до смаку. Завдяки широкій кольоровiй гамі вони ідеально підходять практично до будь-якого образу.

 

 

 

Ваш найкращий образ – с IDEALвiд Conteelegant!

Похожие новости