від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Години роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

ТВЦ "Метроград" оголошує про початок реконструкції Кварталу фонтанів

Керуюча компанія торгового центру «Метроград» заявила про початок реконструкції Кварталу фонтанів, загальною площею близько 2000 кв.м, початок якої заплановано на 1 червня поточного року.

Завершити всі роботи з реконструкції та відкрити оновлений квартал планується вже 1 вересня 2020 року.

ТВЦ «Метроград» відомий багатьом киянам і гостям столиці з незапам'ятних часів. З моменту  відкриття першого в Україні підземного торгово-виставкового центру такого масштабу пройшло вже більше 19 років.

Інформація щодо реконцепції та планової, поетапної реконструкції ТВЦ «Метроград» з'явилася в ЗМІ ще на початку 2014 року. Переживаючи нелегкі часи політичної кризи та економічного спаду в нашій країні, менеджменту керуючої компанії все ж вдалося провести ряд змін для переходу в новий

якісний формат сучасного ТРЦ. У 2016 році були реконструйовані і відкриті оновлені Квартали: новий, Квартал послуг, товарів для дому та домашнього затишку.

У 2019 році в короткі терміни була реконструйована, переформатована і відкрита для відвідувачів ресторанна зона і фудкорт.

На сьогоднішній день оновлені квартали ефективно працюють, що доведено мінімальним коефіцієнтом вакантності цих площ Метрограду.

За словами генерального директора керуючої компанії ТВЦ «Метроград» Ірини Кобзар, реконструкція Кварталу фонтанів (гілка ТВЦ, що з'єднує під землею вул. Басейну з вул. Хрещатик) буде проводитися в оперативні терміни і не вплине на роботу інших кварталів торгового центру.

При плануванні реконструкції враховувалися особливості локації, вивчені запити цільової аудиторії торгового центру.

Також ведуться активні переговори про співпрацю з новими орендарями, що представляють локальні бренди одягу, взуття та аксесуарів, які оцінили ексклюзивність пропозиції, а отже - і свої вигоди від входження в пул орендарів Метрограду.

Похожие новости