від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Години роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

ТВК «МЕТРОГРАД» БУДЕ ОНОВЛЕНО ВЛІТКУ

                 Керуюча компанія торгово-виставковим комплексом «Метроград»планує провести комплекс заходів з оновлення кварталу «Товари для дому».Роботи з оновлення включатимуть в себе удосконалення плануваньі існуючого зонування. Зокрема, будуть чітко розмежовані торгова галерея і транзитні зони, сформовані зони відпочинку відвідувачів .

               Також планується зміна інтер'єру торгових приміщень і торгової галерей. Нове оформлення буде виконане в єдиному дизайнерському стилі з дотриманням загальної кольорової гами - в стилістиці української вишиванки. Крім того, відбудеться модернізація інженерних комунікацій. Старт робіт з оновлення кварталу заплановано на 1 червня 2016 року і триватимуть до початку вересня.

               Нагадаємо , що наприкінці 2015 року було завершено роботи з оновлення ще одного кварталу ТВК «Метроград» - «Нового кварталу» . Реорганізація «Нового кварталу» проводилася під гаслом «Українські товари в серці столиці» .

               В ході проведеного конкурсу з вибору орендарів кварталу, переваги були надані рітейлерам якісних українських товарів і послуг. Як зазначає директор ТВК «Метроград» Ірина Кобзар, такий підхід повністю себе виправдав, поліпшивши якість і кількість трафіку відвідувачів комплексу, підвищивши пізнаваність бренду ТВК «Метроград» і лояльність до нього споживачів.

Похожие новости

10 000 ПОДАРУНКІВ В БОМОНД
| 10.05.16
10 000 ПОДАРУНКІВ В БОМОНД
БОМОНД підготував для Вас 10 000 одиниць парфюмерії та ко..
Подробнее
-20% від Conte для всіх жінок
| 26.02.16
-20% від Conte для всіх жінок
Свято кохання та захоплення найчарiвнішими створіння..
Подробнее
30 та 31 серпня День Білизни в Мілавіца!
| 29.08.14
30 та 31 серпня День Білизни в Мілавіца!
Бери 6 одиниц та плати лише за 3!* Гараантовані подарун..
Подробнее