від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Години роботи: 10:00-21:00
+38 (044) 247-56-64

Зустрічайте новий Тример Veet Sensitive Precision!

Тілько до 29.03.2017 у вас є можливість придбати новый Тример Veet Sensitive Precision зі знижкою 30%!

Зустрічайте новий Тример Veet Sensitive Precision!

Вищипування брів до бажаної форми, депіляція верхньої губи або приведення в порядок зони бікіні - всі ці процедури з видалення волосся - невід'ємна частина життя жінок. Яку кількість способів депіляції ви спробували перед тим, як знайти ідеальне для вас рішення?

Що таке VeetSensitivePrecision?

Головна перевага, яку несе Veet Sensitive Precision - це делікатне і точне видалення волосся на чутливих ділянках. Леза тримера не торкаются шкіри, тому ризик порізів зведений до нуля.

У комплект електричного тримера входять дві окремі насадки: одна для обличчя, інша - для пахви і лінії бікіні. До нього також додаються 2 гребеня - кожен для окремої ділянки тіла. Всі ці аксесуари дозволять ідеально точно підстригти волоски до потрібної довжини, а суперточна головка допоможе сформувати бажану форму брів.

Девайс дуже компактний і легкий. Він ідеально лягає в руку, тому при використанні нічого не зможе вам перешкодити повністю сфокусуватися на роботі з формою ваших брів. Крім того, тример має невеликий розмір, такий щоб його зручно було носити з собою в сумочці.

Невеликий чохол в комплекті зручний для того, щоб завжди носити тример з собою. Це незамінна річ у подорожі, так як він легко поміщається в вашу сумочку, так що ви завжди можете бути готові блищати на пляжі!

 

Похожие новости

  ДІВОЧІ ФАНТАЗІЇ
| 16.05.17
ДІВОЧІ ФАНТАЗІЇ
CONTE ПРЕЗЕНТУЄ ВЕСНЯНI НОВИНКИ КОЛЕКЦІЇ FANTASY FOR GIRLS..
Подробнее
Акция от ТМ «АМИ – Алмазные Маникюрные Инструменты»
| 22.04.15
Акция от ТМ «АМИ – Алмазные Маникюрные Инструменты»
Меняем старые инструменты на новые! Акция от ТМ «АМИ – ..
Подробнее