від ст. М. 'Льва Толстого'до Бессарабської пл.
(підземний простір)
Час роботи: 10:00-21:00
(044) 247-55-99

зустрічайте легендарну косметикукорейського брендуMissha в Мережі Магазинів Краси ISEI

Доступна преміум-якість в Україні стає реальністю: зустрічайте легендарну косметикукорейського брендуMissha в Мережі Магазинів Краси ISEI

 

З моменту свого заснування в 2000 роцікосметичний бренд MISSHAпостійно завойовує увагу, любов і прихильність Клієнтів в усьому світі. А MISSHAнезмінно відносяться до б’юті-хітів і засобів must-have. Філософія бренду«Висока якість засобів для турботи про красу має бути доступною!»знайшла відклик в серцяхжінок на ринках різних країн світу.Безлічмонобрендових магазинів MISSHAвже давно перетворилися на улюблені місця шопінгу вЯпонії, Канаді, Австралії, НовійЗеландії, країнах Європи. «Любіть себе, любіть свою шкіру!», - не втомлюється спонукатиMISSHAсвоїм Клієнткам в усьому світі. І завдяки політиці найвищої якості і по-справжньому демократичних цін на всі косметичні продукти Бренду, Клієнтки MISSHA легко погоджуються прийняти побажання і пропозицію Бренду, даруючи собі радість і гордість від відображення в дзеркалі і захоплених поглядів.

Раніше українським красуням подарувати собі насолодження від використання косметики MISSHAи її швидкого сприятливого результату було непросто – засоби треба було замовляти в соціальних мережах у неперевірених продавців, в маленьких інтернет-магазинах, де наявність асортименту і ціни на товари змушують залишати набагато кращого. Або на сайтах закордонних інтернет-магазинів, втрачаючи гроші і час на очікування і доставку продукції. Тепер все стало набагато доступніше і простіше. Влітку 2016 року Мережа Магазинів Краси ISEIстала офіційним ексклюзивним партнером косметичного бренду MISSHA на території України. Теперь Ви зможете відчути себе спокійно і впевнено, не лякатися підробок і не проводити тижні в очікуванні посилок можете чувствовать себя спокойно и уверено, не бояться подделок и не проводить: улюблені засоби MIsshaВи можете легко і швидко обрати в магазинах ISEI.

 

Свою дружбу з брендом MISSHAМережа ISEIпочала з найпопулярніших базових ліній доглядової косметики - must – haveбестселерів, серед яких жінка будь-якого віку з будь-яким типом шкіри гарантовано знайде свій чарівний засіб. В ISEI Ви знайдете лінії, які виділяють як косметологи-експерти, так і звичайні б’юті-юзерив усьому світі:

  • Зволожуюча лініяMisshaSuperAquaIceTear(для сухої, нормальноїі комбінованої шкіри),
  • Лінія для глибокого очищення и звуження пор SuperAquaPore-Kling (для жирної шкіри),
  • Іноваційна доглядоваanti-age лінія TimeRevolutionVitality (антивікова лінія),
  • Знаменита «равликова» відновлююча лініяSuperAquaCellRenewSnail(регенераційна доглядова лінія з муцином равлика).

Окрім вищеперелічених ліній, вже в грудні 2016 року на Клієнтів ISEIочікує приємний передноворічний сюрприз – МережаISEIзначно розширить асортимент косметики Missha. Наприклад, впередноворічний місяць Ви зможете порадувати себе знаменитим ВВ-кремомMissha M PerfectCover,який незмінно входить в ТОП косметичних засобів в світі. Окрім цього, асортимент поповниться б’юті-хітомTimeRevolutionNightRepairScienceActivatorAmpoule – потужнимanti-ageзасобом, що ефективно активує власні регенераційні сили клітин і буквально повертаючи час назад, а також косметика для тіла і волосся, нові доглядові косметичні продукти для обличчя. Очікуємо з нетерпінням!